tdk'nin hayat kadını tanımı

tdk'nin hayat kadını tanımı

Tümünü Göster [5]

21940 #2  #21940
memlekette herşey bitti de, orospuya neden orospu deniyor diye eleştirilen tanımdır. bu yüzden de kapalı toplummuşuz da, iğrençmişiz de. sanki seks işçisi denilince, uygar toplum olacağız, pezevenke menejer, hırsıza da hayırsever diyelim bari olup bitsin. gerçi hırsıza hayırsever deniyor ama..
(0)
21951 #3  #21951
bu tanımı eleştiren zihniyet katillere 'kader mahkumu' diyebilen zihniyetle aynıdır. toplum içinde ahlaksızlık olarak yorumlanan ve öyle olan olguları söylem farkıyla hafifleştirmeye, itibarlılaştırmaya ve de dramatize etmeye çalışırlar.
(0)
21967 #4  #21967
uygar, çağdaş falan filan kesimin ataerkil, bağnaz, yobaz kesimin yazdığı kahrolasıca bir entryi sildiği başlığı işgal eden tanımdır.

düşünmek, okumak güzel şeylerdir elbette ama daha güzeli karşı düşünceyi aşağılayıp, hakir görerek, sizi ben bile kurtaramam kibrine tutulmamaktır ki, böyle durumlarda doğru yanlış kavramları birbirine karışıverir, ne olduğunu anlayamazsınız.. o yüzden karşınızdakini yargılamadan önce onun düşüncesini, fikrini iyi tahlil etmeniz gerekmektedir.
(0)
82448 #5  #82448
ankara için bulabileceğiniz en iyi ankara escortları için bir bakın isterseniz.memnun kalacaksınız.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: