bu haftanın başlıkları

0
0 başlık / 0 entry
seks önemsizdir diyen erkek

seks önemsizdir diyen erkek

27905 #1  #27905
şakasını bile yapmamasını istediğim erkektir. kadın cinselliği her ne kadar dünya genelinde bastırılmış olursa olsun, şimdiki durumun aksine, gerçekten "seks önemsizdir" kafasındaki erkekler sayıca artarsa, tatminsiz ve psikolojik bunalımdaki kadınların oranı da o derece artacaktır.
(3)
44098 #5  #44098
kadın peşinde dolanmaktan hoşlanmayan erkeklerden ayrı tutulması gerekir öncelikle. seks yapmayı seven lakin kadın olmazsa ölecek anlayışına sahip olmayanlarla karıştırılmamalıdır.

gerçekten seks olayını çok geri plana atmış, libidosu düşmüş erkeğin geçici/kalıcı ruhsal ya da fiziksel bir problemi vardır. stresli modern yaşamda da sayıları gittikçe artmaktadır.

böyle bir durumu yoksa yalan söylüyordur. kime? tabii ki kafasındaki eğlenilecek / evlenilecek ayrımı yaptığı kadınlardan "evlenilecek" olanına... klasiktir ya, ciddi düşündüğün kadınla seks olayını abartmama, fantaziler yapmama, üstünkörü geçme, olayı genellikle romantizm, sevgi pıtırcıklığı, çiçek böcek tarzı çocuksu atraksiyonlara indirme anlayışı. genelde tüm dünyaya şu ya da bu şekilde hakimdir bu anlayış ama muhafazakar toplumlarda çok daha belirgindir.

karşısındaki kadın cinsel baskılardan fazla etkilenmemiş, sağlıklı lakin ciddi ilişki uğruna bu tip mentalitede adamla ilişkiye girecek kadar iki yüzlü tavırdaysa, kendisine "eğlenilecek" gözde bakan başka erkek(ler) bulur ve aldatır. aldatmazsa tatminsiz kalır.

cinsel baskıları iyice içselleştirmiş kadınlarsa zaten "ohh işte adam gibi adam" (!) der lakin adam dışarıda "eğlenilecek" sıfatı yapıştırdığı kadınlarla her türlü seks atraksiyonuna girer.

kadın hem sağlıklı, hem de cinsel bilince sahipse, ciddi ilişki uğruna kimselere iki yüzlülük yapmaz ve bu söyleme sahip adamı ilk anda şutlar...
(0)
44100 #6  #44100
ya piskolojik olarak bi rahatsızlığı vardır yada hormonlarında bi gariplik.ama şahsi görüşüm kesinlikle normal değildir.
bu iki konuda da bi sıkıntısı yoksa ikiyüzlü olma ihtimali yüksektir.ortamlarda cool ama evde elizabeth takılan tiplerden olabilir.incelenmesi gerekebilir..
(0)
44190 #7  #44190
hayatta başka öncelikleri olan erkektir. ilgileneceği, üzerine kafa yoracağı, saatlerini harcayacağı başka ilgi alanları ya da araştırma konuları mevcuttur. kastım tabii ki sevişmek pistir, iğrençtir diyen erkek değil. sağlıklı ve düzenli bir cinsel yaşamı olan; seksi, kadın ve erkeğin karşılıklı tensel hazlar yaşadığı, fiziksel ve ruhsal yakınlaşmanın yolunu açan bir eylem olarak gören erkek de bu cümleyi pekala kurabilir.

cinsellik konusundaki tabular yıkıldıkça bunu söyleyen erkek sayısı artacaktır. o vakte kadar ise biz bunları tartışıp duracağız gibi görünüyor.
(0)
51436 #8  #51436
neden hep erkekler için kullanıldığını anlamadığım cümledir. genel geçer kalıplar seksin erkeklerin ana zevki olduğunu ve kadınların buna fazla ihtiyaç duymadığını doğru sayarak, seksin zaten kadınlar için fazla önemi olmadığını savunur ve "seksi önemsemeyen kadın" tipine bu kadar dem vurmaz.

işler öyle yürümüyor ama sayın seyirciler. doğa ana hala baskın çıkıyor, gelenekler, kalıplar ve din dayatmaları ne kadar kadın üzerinde baskı kursa da seks bir kadın, daha doğrusu "dişi canlı" için erkek kadar önemlidir. yokluğu ya da varlığı olduğu halde doyur(a)mayışı bir kadını sıkıntıya sokar, tüm hayatına da etkisini gösterir. bu gerçek kadınlar tarafından fazla dile getirilmiyor diye yadsınamaz.

ama insanlar çeşit çeşittir. herkesin yeme içme "iştahı" nasıl bir değilse bu da böyledir. kimi erkek için gerçekten önemsiz ya da geri planda kalabilir. kadın için de öyle. ancak hayatında önemli olduğunu bile bile toplum dayatması ile "sapkın" (!) damgası yememek için "seks önemsizdir" diyen erkek çaresizdir. keza kadın için de öyle, hatta daha da çok...
(0)

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: