tırnak

tırnak

Tümünü Göster [6]

9227 #1  #9227
belirli aralıklarla kesilmezse son derece sinir bozucu bir hal alan, el ve ayak parmak uçlarını dış etkilerden korumak için var olduğunu düşündüğüm hikaye.

ulan uzuv değil, organ değil... ne bu be?
(0)
9246 #3  #9246
bayanlarda hafif uzun olursa guzel duracak olandır
(0)
13558 #4  #13558
kendimde uzun olmasına tahammül edemediğim tabaka. elleri fazla hareketli olan insanların uzun tutmaktan uzak durması gerek. birini tırmalamak hoşunuza gitmez. ya da gidebilir. uzatmayın.
(0)
13562 #5  #13562
tırnağı bile uzatmak kozmetik dünyasında bakım diye yutturuluyor ya ne diyeyim. tam tersi pisliği eline, ağzına getiriyorlar uzatarak kolay mı uzun tırnağın temizliği yıkamakla pislik gider mi ? bu tırnak uzatan da bir işle meşgul olamaz, bir zanaatla ne biliyim el melekesi gerektiren hiç bir şey yapamaz. insanı işinden gücünden alı koyan bir şey. ha uzatan şahıs süs gibi yatak kırlenti gibi duruyorsa sorun yok zaten. uzun bakımlı ojeli mi ojeli tırnaklarıyla baş köşede uzansın dursun şöyle.
(0)
56899 #6  #56899
kadınların bir numaralı aksesuarı desem yanlış olmaz sanırım . renk renk boyamayı pek sever , nice zamanlar harcayıp bakımı için dünyalar veririz . uzunu değil , kısa olanı makbuldür ; hem temizlik hem görüntü açısından aslında ..

bugünse uzun , hatta çok daha uzununu bir erkekte gördüm . erkekleri itici yapan detaylar kısmına not almak gerek , uzun tırnak olayını .
(0)

Tümünü Göster [6]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: