lucy

lucy

34649 #101  #34649
scarlett johansson ve morgan freeman'a rağmen sığ kalmış bir filmdir.sinemada izlenilesi değilse bile vakit geçirmek için izlenilebilir.konusu güzel fakat uygulaması kötü olmuş http://diyebilirim.bi ara uçakta hatunun parçapinçik unufuck olması varki 'hassiktir haıımına' diyosun..saçma olmuş bazı sahneleri..neyse..

ayrıca scarlett johansson sen ne güzel bişeysin ya..bebek gibi sarmalayıp sevicen böyle buldunmu..
(0)
34660 #102  #34660
20dk daha uzun olmasını beklediğim film. beyin gücünün %60 dan sonrasını çok hızlı işlediklerini düşünüyorum. onun dışında ilginç bir senaryo var ve filmin sonlanışı izleyenin yorumuna bırakılmış.

--! spoiler !--

sadece hamileliğin belirli döneminde anne tarafından çocuğun gelişimi işin çok az miktarda salgılanan cph4 isimli maddenin sentetik olarak üretilmiş halinin lucy'e etki etmesinin ardından, annesi ile yaptığı telefon konuşmasında annesine anlattığı çocukluğundan, bebekliğinden, hatta anne karnında hissettiklerini hayal edince tüylerim diken diken oldu izlerken

--! spoiler !--
(0)
35307 #103  #35307
90 dk. boyunca luc besson fantazilerine maruz kaldığımız film, klasik araba sahnelerini ve peugeot'yı gözümüze sokmuş yine tamam klasik ama bir derinlik yok keşke biraz daha olgunlaştırsaydın hikayeyi, sonra bir noktada çekimi filan da bırakmış direkt digital art çalışmışsın yani oldu mu!
(0)
35326 #104  #35326
çerezlik film isteyen varsa izlesin yoksa vaktinizi ayırmaya değmez dedirten film. ekşicilerin beğenmemiş oldugunu görünce bir heveslendim bi mutluluk falan geldi ama filme gidince tırt oldugunu hemen anlıyorsunuz keza filmde mantık hataları da cok tamam sci-fic filmlerin cogunda olur ama bu filmdekiler oldukça basit hatalar mesela scarlett johnsonn yeri geliyor adamları tavana kaldırıyor ama bazende canı sıkılıyor trafikte onlarca kişinin ölmesine falan sebep açıyor burada yapılan viral araba reklamına değinmiyorum bile bir de filmin sonunda tüm hayatın bir flash belleğe sıgdırılma olayı var ki inanılmaz komik daha cok sey yazılabilir ancak lüzum yok. işim gücüm yok canım da sıkılıyor derseniz izleyin sonra uyarmadı demeyin.
(0)
35515 #105  #35515
jim carrey bu filme diss atarak 14 kasım'da bir film çıkartıyor merakla bekliyoruz,filmin konusu beyninin %1'ini kullanan bir insanla alakalı olacakmış.

kaynak: https://twitter.com/JimCarr...
(0)
40225 #106  #40225
beynimizin tüm bölgelerini kullanmamıza rağmen yüzde onluk kısmı kullandığımızı iddia eden holivud şeysi. evrim ağacı çok güzel şekilde açıklamış filmin konusunun temeli olmadığını.
(0)
54309 #107  #54309
bilim kurgu ve felsefe içeren fantastik film. scarlett johansson da bonusu.

ben beğendim. konu sığdırılmaya çalışılmış, zaman kısıtlı tutulmuş. yine de seyredilmeye değer.
filmlere öyle çok anlamam yüklemiyorum, izleyip geçiyorum. o yüzden yüksek beklentim olmuyor ve hayal kırıklığına da uğramıyorum. bu şekilde izlemezseniz çok az filmden zevk alırsınız.

filmi izledikten sonra şu söz üzerine düşünülmesi bile yeterli;
''dünyada hayat 1 milyar yıl önce başlamış, şimdi onunla ne yapacağınızı biliyorsunuz.''
(0)
54311 #108  #54311
(bkz: balon)
limitless'ın memelisi. daha fazlası asla olamayacak bir film.
(0)

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Benzer Başlıklar

Son Yapılan Yorumlar: