son 24 saat

0
0 başlık / 0 entry
bill clinton

bill clinton

37036 #1  #37036
genellikle adına yapılan göndermeler saksafon ile ilgili olan 42.amerika başkanı.

http://www.youtube.com/watc...

*şaka bir yana başarılı bir dönem geçirtmiştir amerika'ya. mantıklı açıklamalar falan yapar, aynı mantıklılığı hareketlerine de yansıtırdı. uçkur falan derken dalga geçilecek materyal haline geldi adam, yazık oldu.
(0)
57060 #2  #57060
bill-clinton 560b8ad344c3b.jpg:large
savaşma seviş'i kendine felsefe edinmiş olan eski amerikan başkanı
şaka maka monica lewinsky'yi zikmesi sebebiyle bir kuşak daha ilkokul cagindayken oral seks nedir onu öğrenmişti, ki sadece iş oralla da kalmamış (puro sokmalar falan da var). ki aslında lewinsky olayında mesele lewinsky'yi zikmesinden ziyade yeminli ifadede yalan söylemesidir ki az kalsın koltuğundan oluyordu

gariban bir çocukluk geçirmiştir. oz babası ufak yaştayken olmuş, annesi de alkolin tekiyle evlenmiştir ki gençken üvey babasını dovmuslugu vardır. george h.w. bush'tan aldığı bütçeyi fazla vererek george w. bush'a emanet etmiştir. ekonomik olarak merkez/merkez sağ bir adamdır. başarısının asıl sırrıysa birincisi al göre gibi "hacı bu internet işinde iyi para var" diyen birini yanına almasıdır, ikincisi de soğuk savaş'in bitmesiyle savunma harcalari savunma dışı yerlere ayrılmıştır.

obama ile arası fena değildir. 2008 on seçimlerinde karısının bayağı bir yanındaydı ancak obama hillary'yi yendikten sonra obama'yi da destekledi, keza 2012'de de obama'yi destekleyici konuşma yaptı. keza bir zamanlar jimmy carter'in yaptığı gibi obama'nin isteğiyle çeşitli ülkelere diplomatik ziyaretlerde bulundu.

bonus
(bkz: hillary clinton)
(bkz: inappropriate timing bill clinton)
(0)
61542 #4  #61542
bill-clinton 5631ff449dc2d.jpg
ideolojik olarak democratic party'nin merkezci hatta sağcı kanadını temsil eder. döneminde pek çok ülkeyle serbest ticaret anlaşması imzalanmış (ki böylece pek çok şirket çin'e ve meksika'ya kaçmıştır), sendikalar ezilmiş, sosyal devlet reformu sayesinde yoksullara yapılan yardımları azaltmış, ceza sistemi reformu sebebiyle özellikle zenciler hapse girmiştir.
(0)

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: