30 mart'tan sonra youtube'u facebook'u kapatacağız

30 mart'tan sonra youtube'u facebook'u kapatacağız

Tümünü Göster [12]

9255 #2  #9255
ileri demokrasinin ayak seslerinden ibarettir.
(0)
9265 #3  #9265
hünkarın gündem saptırma yolunda attığı adımlardan bir tanesi. facebook, youtube ve twitter gibi mecraları kapatamayacağını biliyor, kapatsa bile insanların bir şekilde cayır cayır oralara gireceğini daha iyi biliyor, buna rağmen bunu söylüyorsa, bunu üzerine gelen sert darbelerden sıyrılma, halkın dikkatini başka noktalara çekme olarak yorumlamak gerekiyor bence.. bir nev-i cambaza bak numarası.. bu numarayı yer miyiz? yedik bile sanırım..
(0)
9308 #4  #9308
nedense blöf yaptığını düşündüğüm recep tayyip erdoğan beyanatı.
(0)
9356 #5  #9356
montaj olduğunu düşündüğüm videodur. yok yani kendisi bu kadar aptal olamaz. bu ülkenin üçte ikisi kendisini istemiyor, kendi yancıları bile youtube ve facebook'tan faydalanıyor, sonra gezi parkı olayları sırasında anyayı konyayı gördü. fakat acı gerçek şu ki kendisi bu kadar aptal ve sırf bu ülkenin üçte biri istiyor diye başımıza ekşiyor. diğer üçte ikisi; sağcısı, solcusu, hadi diyelim anti-tayyipcisi, şeriatçısı bir olup şunu başımızdan atamıyoruz. ee ne demişler:

(bkz: her halk hak ettiği şekilde yönetilir)
(0)
9411 #6  #9411
hepsini kapatırım "benim olucak ülke,binicem üstüne,vurucam kırbacı vurucam kırbacı"...
demenin başka bir versiyonu.
(0)
9498 #7  #9498
sığlıkta sınır tanımayan arkadaşlarınızın "kocamla pazar keyfi / oğluşumun cici fotoğrafları / bütün kızlar toplandık / içelim güzelleşelim" vesaire tarzı fotoğraflarından ve kendine ait bir gıdım fikri olmadan sürekli baaddin, ilber ortaylı kara cahil, mevlana, can yücel tarzı şeyler paylaşımlarından, bitmek bilmeyen siyaset, din iman ve maç tartışmalarından sizi kurtarmak için (!) el attığı bir iş olsa gerek...
(0)
9619 #10  #9619
gerçekleşebilme imkanı olan söz. beklenir. ama yaparlarsa bu sefer çok fena çuvallarlar. 2. gezi muharebesi başlar.
(0)
9662 #12  #9662
bu beyana gerekçe olarak "böyle özgürlük anlayışı olmaz" diye sebep gösterilmiş, halife-i ruy-i zemin tarafından. iktidar sahibi kişi kurum veya kuruluş, özgürlük anlayışının ne olup olmayacağına ki ögzürlük anlaşışı içinde görmediği şey son derece temel bir özgürlüktür, karar verebiliyorsa, o ülkede bireysel özgürlük namına neyin güvencesi olabilir?
(0)

Tümünü Göster [12]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: