3h hareketi

3h hareketi

Tümünü Göster [3]

64470 #1  #64470
3h-hareketi 564a5f95cf05e.png
özgürlüğün ideololisi liberalizmi keşfedin mottosuyla bir grup genç tarafından kurulan bir liberal gençlik hareketi. ismini ülkemizde pek rastlanmayan hürriyet, hukuk ve hoşgörü kavramlarının baş harflerinden almıştır. liberalizm okulu adında bir dizi seminer dersleri çalışmaları da vardır.

özgürlük yolu, içimizde düşman yok! , (bkz: liberalizm tv), özgür toplumun değerleri, liberal gençlik kongresi, liberalizm okulu gibi bir dizi hayata geçmiş ya da geçirilmesi düşünülen projeleri vardır.

web sayfası: http://www.3hhareketi.org/
facebook sayfası: https://www.facebook.com/3h...
twitter sayfası: https://twitter.com/3hhareketi
sorularınız için http://ask.fm hesabı: http://ask.fm/hurriyethukuk... (gerçi bir çok soru sorulmuş)
çocuğu uyutup youtube'dan takip etmek isteyenler için: https://www.youtube.com/use...

--! spoiler !--

biz kimiz?
3h hareketi, ismini aldığı hürriyet, hukuk ve hoşgörü değerlerinin toplumsal ve siyasal hayatımızda bilinçli bir şekilde yer edinmesi için çalışmalarını sürdüren, türkiye'nin tek liberal gençlik hareketidir.

3h hareketi üyeleri olarak bizi buluşturan ise ifade özgürlüğü, inanç ve inanmama özgürlüğü, ekonomik özgürlükler ve sınırlı devlet gibi, birlikte yaşamanın temel unsurlarına olan inancımız; yapıcı bakış açımız, siyasal tabulara olan mesafemiz ve daha adil, özgür ve müreffeh bir dünyanın mümkün olduğu hayalimiz doğrultusunda akademik ve güncel alanlarda ürettiğimiz çözümler.

özgürlükçü düşüncenin farklı akımlarından gençlerin kurduğu ve sürdürdüğü 3h hareketi, 2006 yılından bu yana, tartışmaları, seminerleri, eylemleri ve kampanyaları ile türkiye toplum ve siyasetinde cılız olan özgürlükçü sesi yükseltiyor.
"dünyada bize cenneti vadedenler, cehennemden başka bir şey meydana getirmediler."

karl popper

--! spoiler !--
(0)64471 #2  #64471
ulkemizde nadir gorulen liberal olusumlarin en bilineni. 3h'in acilimi "hurriyet,hukuk,hosgoru"dur.
(0)64473 #3  #64473
ermeni soykırımı(!)'nın acısını paylaşan harekettir. arkadaş liberallik böyle bir şey değil ya, ülkenin liberali bile olmayan şeye varmış gibi davranıp üzerinden prim yapmaya çalışıyor. düşük seviyeli gerizekalıların hareketidir. liberallikle uzaktan yakından alakası yoktur. türkiye'de yüzlerce konuda olduğu gibi bu da sadece bir paravandır. ben de sayfayı açmadan , türkiye'de eksiklikliğinden ve liberal hareketlerin boşluğunu sol doldurduğu için ortaya çıkan saçma durumdan bahsedecektim ki kendilerinin ''sahtesol'' çizgisinde olduğunu görene kadar. taklit, devşirme, çirkinlik ve pişkinlik. ayıp cidden.
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: