ahmet hakan

ahmet hakan

Tümünü Göster [7]

10666 #1  #10666
bu akşam yayınlanan tarafsız bölge programında iktidara ve iktidar milletvekillerine tarihi eleştiriler yapmıştır. tam anlamıyla rengini korkusuzca bildirmiştir, işsiz kalma pahasına, linç edilme pahasına..

(http://www.youtube.com/watc...)
(0)13709 #2  #13709
dünkü yazısında "kızım sana söylüyorum, gelinim sen dinle." demiştir. amacı akp'ye iade-i itibar yapmaktan ziyade, chp'nin, muhafazakar insanların akp döneminde elde ettiği kazanımları iktidar partisi olduğunda koruyacağına dair güvence vermesi gerektiğini vurgulamak. bu görüşe ben de katılıyorum. insanları dışlayarak, onlara hakaret ederek ancak kendimizi tatmin ederiz. insanları kaybetmek, kazanmaktan daha kolaydır. chp'nin zoru başarması gerekiyor.
(0)57207 #3  #57207
birileri tarafından dayak yemiş kişi. olaylara kendisinin yaklaştığı gibi yaklaşmak gerekirse,

bu neden olmuş olabilir. kendisinin bir hatası mı vardı bu başına geldi. ben karşı tarafından dilinden konuşup soruyorum. peki kendisi ne der?
(0)57243 #4  #57243
her ne kadar kendisinden zerre haz etmesem de, her ne kadar önceleri cemaat + akp şimdi de hdpkk yalayıcılığı yapsa da ve tv ekranlarında milyonların gözü önünde arsızca pkk propagandası yapmasını sinir krizleri geçirerek izlesem de bir gazetecinin dövülmesi kabul edilebilir bir şey değildir. bana göre gazetecilik, öğretmenlik ve askerlik mesleği ile beraber en kutsal meslektir. bazı gazetecileri severiz bazılarından nefret edebiliriz, kimisinin yazdıkları canımızı sıkabilir bu normal bir şey ama şu unutulmamalıdır ki kimin ne mal olduğunu, arsız mı hırlı mı hırsız mı terörist mi olduğunu bu değerli insanların değerli çalışmaları sayesinde öğreniyoruz. her ne kadar hiç etkili olmayacaksa da, eğer ahmet hakan bu entr'yi okuyorsa, kendisinin sonuna dek arkasında olduğumu bilsin isterim.

yeri gelmişken bu vesile ile başta uğur mumcu, abdi ipekçi ve hrant dink olmak üzere katledilen basın emekçilerini de anmış olalım.

dayakla öldürme ile bir çözüme ulaşılabileceğini düşünen dostlara da ufak bir hatirlatmam var: eğer başkalarının yazdıklarından gazap duyuyorsan elini taşın altına koy ve sen de amatör bir gazetecilik yap. okuma yazma bilmek ve klavye kullanabilmek bunun için yeterli. git ekşi sözlüğe üye ol karmanı yükselt ve propagandanı yap. zaten yüksek karmalı ekşi sözlük yazarları ortalama bir gazeteci kadar okunuyor. hatta 2014 yılının debe'ye giren entry'lerinin okunma sayısı bir çok gazeteciyi geçti bile. haydi eline ve kalemine kuvvet.
(2)65892 #5  #65892
kendisi ile ilgili düşüncelerimi suratına haykırmak isterdim bu kişinin. suratına bağıra bağıra nasıl birisi olduğunu anlatmak isterdim. ama imkansız. yemeye doyamayacağı dayaklar dilerim kendisi için.
(0)65896 #6  #65896
birkaç yıldır muhalif olduğunu düşünen hıya... öhöm... vatandaşlarımızı şaşırtmıştır. adam imam beyler...
(0)65901 #7  #65901
ahmet hakan'ın geri vites yapmasına şaşıranlar var bu memlekette ve bu kimseler kendilerini türkiye'nin aydınlık yüzü olarak görüyorlar...
(1)Tümünü Göster [7]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: