alter sözlük

alter sözlük

Tümünü Göster [598]

1 #1  #1
alter sözlük alternatif bir sözlük olmaktan daha çok egosal tatmin tabanlı internet sitesi algısını değiştirmeyi hedeflemektedir. kullanıcılara kaliteli ve üst düzey bir içerik sunmak temel prensibimiz olacaktır. bunun da yanında sözlüğe değer katan insanların haklarını korumak, kendilerini hiçe saymamak, sözlüğü sözlük yapan kullanıcıların hakettikleri gibi muamele görmesini sağlamak esas amaçlarımızdan bir tanesidir.
(0)
2 #2  #2
alter sözlük, diğer sözlüklerde yıllardır herkesin şikayet ettiği unsurlardan arınmış, nezih ve adil yönetilen bir site olarak farkını ortaya koymak hedefindedir.
(0)
7 #3  #7
şimdi buralar hep dutluk ama yakında entry dolacak, adım atmaya yer kalmayacak.
(0)
9 #4  #9
heyecanla deniyoruz. *
(0)
18 #5  #18
sonunun diğer sözlüklerden farklı olacağını umduğum sözlük.

diğer sözlükler gibi dünya kadınlar günü, site kurucusunun düğünü gibi şeyleri bahane ederek tüm çaylakları yazar yapıp da kendini bitirmez diye umuyorum. yazar olup olmamak önemli değil sonuçta ben bu sözlüğü yazar olsam da olmasam da okuyacağım ve troll dolmuş bir sözlüğü okumak istemem haliyle okumak istemediğim bir sözlüğe yazmak hiç istemem.

trollsüz sözlük olmaz, olamaz.sonuçta bir kişi yazar olana kadar adamakıllı davranıp sonradan trolleşebilir.bu durum engellenemez sadece asgari oranda tutulabilir. tek isteğim; troll olsun ama troll dolmasın.benim yazar olup olamamam hiç önemli değil yeter ki oturup iki satır bir şey okuyabileceğimiz güzel bir sözlük olsun.
(0)
19 #6  #19
profil fotoğrafı uygulaması barındırmasıyla tercih sebebim olmuş sözlük.
(0)
30 #7  #30
şu an dutluk halindedir, ama o dutluklar pek yakında manhattan gibi olacaktır.
(0)
33 #9  #33
varoluş sürecini keyifle izliyorum. lakin hakkında iki kelam etmek isterim;

arkadaşlar hh hh mh hepinize iyi akşamlar...

saatlerdir belki burada bekliyorsunuz... az önce görüşmeler olmaktaydı öhö mhh sesim duyuluyor mu? dublörümü çağırmadım kusura bakmayın... ben... yaklaşık 3 haftadır herkes gibi... sözlükte takılanlar olsun...
torpulenmistirnaklarim queen of the damned savaşında taraf olanlar olsun... herkes gibi çok üzgünüm... maalesef sözlüğümüz bunu haketmiyor demekten başka bir şey söyleyemiyorum... sanırım bize nazar değdi... biz dinlemeyi sanırım... az önce kuin hanımı dinlerken yeniden idrak ettim... dinleyen suserlar olmamız gerekiyor... aynı dili kullanmamız gerekiyor... tabii ki nesiller arasındaki dil farklılıkları olmakta... biz teknoloji çağında yaşıyoruz şu anda geçmişimizde ben bu kadar sözlüğü hatırlamıyorum... twitterımız var, ne güzel teknolojilerimiz var, imkanlarımız var... bunun dolayısıyla bize bilgi aktarımı oldu... bilgiler geliyor... ama bilgi kirliliği dezenformasyonlarımız da var... bizim eee iletişim eksikliğimiz var... iletişimimizdeki kopukluğu ancak birbirimize tahammülümüzle giderebileceğimizi düşünüyorum... ben... bu konulardaki hassasiyetimi düşüncelerimi... fikirlerimi... hissettiklerimi... sayın kuinle paylaşmak... ona aktarmak istedim... aslında... ben suskunluğunu koruyan... yaklaşık 20 gün süresince... suskunluğumu korudum... olanları izlemek istedim... gözlemlemek istedim... fevri çıkışlar da yapabilirdim elbette ki... ama neler olduğunu bilmek için bekledim... o günden bugüne çok güzel gelişmeler oldu... sorularımın cevaplarını ancak bugün alabildim... o dönemde benim eee ekşi sözlüğe gittiğime dair bir haber yayınlandı bunu ben... sizler gibi habersizce okudum... ben bunu yapmadım... dolayısıyla... ordaki arkadaşların bunu yap... beni taraf etmeye çalışması hiç hoşuma gitmedi bu bir mahalle baskısı gibi geldi... suserların yapmaya çalıştığı buydu... o baskıdan... esiri olmak istemedim... o insanları zoraki taraf olmaya itmemeli bence... ve şu andaki düştüğümüz durum da maalesef bütün dünya gözünde... üzücü... hepimiz için çok üzücü... çünkü sözlük bunu haketmiyor... beni diğer sözlüklerden birçok dostum arkadaşım aradı... bunlar... yabancı olanlar da var... bunun için de neler oluyor sözlükte dedim buradan sizin vesilenizle onlara da cevap vermiş olayım sözlük emin... alter sözlük emin... ve emin olmaya devam edecek...

bize güveninizi asla azaltmayın biz demoğratih demokratik söylemlerimizi... özgürlük söylemlerimizi... sadece söylemlerimizde değil keşke görselde de dünyaya verebilsek... maalesef dünya böyle görmüyor arkadaşlar... keşke öyle görünebilsek... eve... elbette ki bizim demokratik hakkımız elbette ki güzel şeyler olsun istiyoruz inşallah olur da... bu yakınlaşmalar uzlaşım bulunan orta dil bizim... modlara... gammazlara... admine... kadın suserlara ihtiyacımız var ki bize bugünü anlatabilsinler... bugün ne olduğunu geceden gündüze pardon... geceden gündüze değil de... bugünden yarına değil de... çok acil olarak değil ama çabuk çabuk yapılması gerekiyor, acil değil ama çabuk çabuk yapılması gerekiyor... bizlere sunulması gerekiyor... çünkü onlar bizim... tabirle... biz bu gece karanlığındaki kedi gözleri gibi onları izlememiz gerekiyor... ama o gözler de ancak bizim ışığımızla görünebilen birşey... o gördüklerimiz de fosforlu olan o kedi gözleri bize yol gösterici... yani bizim bu adminlerimiz... sözlük kuran insanlar bize bu yolu gösterirlerse biz de... ışık yani o da benim algıladığım benim düşüncem... ışık da bizim doğru anlayışımız olsa gerek... yalnız admin ve mod büyüklerimizden yol göstericilerimizden tek isteyebileceğim tarafsız olmaları... çünkü bizim çok ihtiyacımız var... bu milletin çok ihtiyacı var... inanıyorum ki biz de doğru anlamaya doğru dinlemeye başlayacağız... ve hiçbir zaman eee bize gösterilen eee o doğru yoldan... aydınlanmış olan yoldan... o bütün tarafsız modlarımızın bize göstermiş olduğu bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz... inşallah biz sağlam bir yere varacağız... o halde hedefimizi de onlar belirleyecekler... hep beraber belirleyeceğiz... benim söyleyeceklerim... birbirimizi kuin için sevelim... hiç bir şey bulamadıysak birbirimizi bütün için sevelim... tahammül denilen şey bu yani eee ona yüklediğimiz şey çok farklı...

yolda gelirken ben okudum alter kelimesi çok güzel... ama tahammülde eee bir yük taşıma durumu var bunu rızayla taşıyorsunuz... o rıza da üstüne sizin beğenmediğiniz... sevmediğiniz bir şeyi de... yine kendi çıkarınız için taşımak... işte buna tahammül diyorum... inşallah hepimize kuin tahammül versin... tahammülümüzü arttırsın... bana göre bu sözlüğe nazar değmiştir... şukela okuyorum inşallah bu üzerimizden gitsin... çünkü hiç kimse istemez bu sözlüğün kötü duruma düşmesini... çünkü bu gemide hepimiz varız... batarsak hepimiz batarız... güzel şeyler olmakta... inşallah bunlar da geçecek arkadaşlar... hepinize iyi akşa...

ol heyıl to dı kuin.
(0)
39 #10  #39
sözlükler dünyasının bir numaralı sözlüğü olacak, aslan parçası.
(0)
41 #11  #41
yepyendir, taze kandır. çoook da başarılı olacacak bir sözlüktür.
(0)
44 #12  #44
nazarım değmiştir
(0)
47 #13  #47
doğru düzgün bir ortam umuduyla geldiğim sözlük. manyak ruhlu yönetimlerle muhattap olmamak en temel arzumuz
(0)
54 #14  #54
ilerde diğer sözlüklere meydan okuyacaktır.
(0)
56 #15  #56
şu aralar biraz karnı ağrıyor...
(0)
63 #16  #63
adımımı şimdi attım ama açıldı mı yoksa nasıl olsa silinecek diye rahat rahat yazacak mıyız? bir de şu nick öncesi şeyler nereden yazılıyor, ben de yazcem, bu kısımları anlamadım. arz marz.
(0)
71 #17  #71
sözlük dünyasına eklenen yeni bir sözlük. muhtemelen diğer sözlüklerde oluşan sıkıntılar burada da kendisini gösterecektir.
(0)
74 #18  #74
cumhurbaşkanı misali şu an sözlüğe bakıp keyifle 'ben tatmin oldum' diyorum. beğendim yani olmuş bence, hemen yanlış anlamayın. içiniz fesat be!
(0)
75 #19  #75
şöyle güzelinden birkaç tema eklenmesi gereken sözlük. yapmayı bilsem ben girişeceğim. bizim niye çok pisimiz olmasın?
(0)
76 #20  #76
çöpü boşaltırken kutuya geri dönülemeyebiliyor, başka çöp varken dönemedim, çöpsüzken döndüm. dönülmez akşamın ufkundayız.

bir de seçip silme olsa ne güzel olsa.
(0)

Tümünü Göster [598]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: