Ben Carson

ben carson

Tümünü Göster [5]

56360 #1  #56360
benjamin-solomon-carson 55ff198b2fb19.jpg
1951 detroit doğumlu ünlü bir beyin cerrahı. kafadan yapışık siyam ikizlerini başarılı bir operasyonla ayıran ilk cerrahtır.
8 kasım 2016 abd başkanlık seçimleri'nde republican party'den adaydir.

biraz "fazla" dindardır. incil'in emrettiği gibi bütün vergileri %10'a indireceğim der, evrim teorisi'ne inanmaz, obamacare'i "amerika'nin başına kolelikten sonra gelen en kötü şey" olarak nitelendirmiştir, eşcinsel evliliğe karşıdır. anketlerde donald trump'in ardından ikinci sırada
(0)63392 #3  #63392
8 kasım 2016 abd başkanlık seçimleri'nde bu aralar bazı anketlerde birinci çıkan aday. tabi öne çıktıkça medya kendisini daha da yakından takip etmeye başladı ve ortaya birkaç skandalı ortaya çıktı.

birinci skandal bu abi zamanında mannatech isimli bir gıda takviyesi ürünü reklamlarına çıkmış, ürünü herkese tavsiye ediyorum gibisinden. yalnız sıkıntı su ki hem gıda takviyesi çakma hem de anladığım kadarıyla hafiften bizim mega holdings tarzı durumlar var.
Rising GOP star Ben Carson endorsed 'sham' nutrition supplement company – and employs 'business manager' linked to pay-for-play journalism scandal

ikinci skandalsa gençlik yıllarına ilişkin. ben carson "ben de gençliğimde agresiftim, 14 yaşında az kalsın arkadaşımı picakliyordum, sonra isa'yi keşfettim" tadında konuşan bir abi. ancak sorun su ki böyle bir hikaye aslında hiç yaşanmamış.
A tale of two Carsons
Carson slams reporters over questions about his past

son olarak bu abi aniden medicare ve medicaid'i kaldıracağım demeye başladı, onun yerine her vatandaşa 2000 dolar para ödeyecekmiş her sene. yalnız sıkıntı şurada..her ne kadar cumhuriyetçi siyasetçiler medicare'i kesmeye çalışsa da program inanılmaz popüler, dolayısıyla kimsenin götü yemez normalde kaldırmaya.
Dr. Ben Carson's prescription: Abolish Medicare
(0)81144 #5  #81144
amerika'nin tartışmalı konut ve kentsel gelişim bakanı.
efendim tartışmanın sebebi de su..amerikan yasalarına göre bakanlar ofislerinin dekorasyonu için en fazla 5000 dolar harcayabilirmis. ancak carson altında çalışanlara bu 5000 dolar limitin etrafından dolanmalarini söylemiş. tabi çalışanlar uymayınca da kıyamet kopmuş. carson ise bu durumu "5000 dolara doğru düzgün bir koltuk bile alınmaz" diye savunmuş
'$5,000 will not even buy a decent chair': HUD staffer files complaint over Ben Carson office redecoration
What kind of chair can you get for $5,000?
$5,000 for a ‘decent chair’ for Ben Carson? Here are some less-pricey options
(0)Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: