cersei lannister

cersei lannister

Tümünü Göster [9]

6753 #2  #6753
game of thrones'un izleyenlere en çok küfür ettiren, en pislik karakterlerinden biridir. sansa'nın kurdunu öldürttüğünde, en abaza vatandaş bile küfürü bastı kendisine. spoiler vermeyeyim ama yaptıkları yanına kalmayacak, o bakımdan berhudar olunuz.
(0)6772 #3  #6772
benim için vikings'in lagertha'sı yanında gram çekici olmayan karakterdir. ayrıca lagertha hükümet gibi kadındır, ekmeğini taştan çıkarır. lagertha için :

(http://i.imgur.com/6OzNU7K.jpg)

link düzeltme editi.
(0)74233 #6  #74233
westeros'taki dindar kesime büyük zulüm yapmış, camileri havaya ucurmustur. zaten kısa saçlı ve sarışın olması ve şarap içmesi de kendisinin tam bir 28 şubatçı olduğunun göstergesidir
(0)75070 #8  #75070
cersei-lannister 57c47978501d4.jpg
din ile devlet işlerini karıştırmak kendisine pahalıya patladı. rövanşını son çocuğu kurban vererek aldı.

türkiye vakti ile benzer hataları defalarca yaptı. bence ipin ucunu kaçırdı. vakti ile askeri okulda g.o.t izletmekten dolayı bazı subaylar tutuklandılar. daha ilk sezondan cemaat kıllanmış olmalı! beş yıl sonra kalkışma ile atatürkçülerden medet umdular. güvendikleri dağlara kat yağdı. tarih şiddet dolu belirsizlikten ibaret. kimse bugünkü konumuna güvenmemeli...

bolltonların sonu gibi bir son için verilecek bedeller çok. gerçek dünyada sihirli bir değnek yok. ya da kusirsuz kurtarıcılar. taht için makyavelli'yi mezarında ters döndürecek şeytani bir görü ve bolca karanlık taraf belki de gerekli. bu bakımdan g.o.t siyaset bilmi okutulan her okulda izletilmeli. çünkü, insanlık tarihine paralel gelişmelerin hepsi g.o.t'da mevcut.

bunca insan diziyi iki meme göreceğiz diye izlemiyor herhalde. bu derece sarsıcı olaylar, gaddar hükumdarlar, sapkınlıklar, hırslar ve tutkular insanlık tarihinde dolu. din her zaman riskli fakat en etkin "pr" aracı olmuştur. iki ucu da keskin bir kılıçtır. tutanın elini kesebilir.

"when you play the game of thrones, you win or you die. there is no middle ground."

hikayenin sonunda iyiler de kaybedebilirler. kazananların çoğu kötüler de olabilir. zaten neyin iyi, neyin kötü olduğu sadece bakış açısıdır. tarihi de kazananlar yazar.
(0)Tümünü Göster [9]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: