fuck buddy

fuck buddy

Tümünü Göster [13]

1786 #1  #1786
kızların, aptal adamları evliliğe ikna etmek için kullandıkları "yem" ilişki türü.

nikaha sürüklenecek salak erkek önce fuck buddylik ile kandırılır, birkaç sevişmeden sonra ise bizim artık evlenmemiz lazım kaprisleri başlar.

türk kızının genetiğine aykırı bir ilişkidir.
(0)1798 #2  #1798
avrupa ve amerika'da ciddi ilişki istemeyen meşgul kadınların tercih ettiği ilişki türü. bir erkek için kurulu düzenlerini bozmak, evlerindeki düzene bir başkasını dahil etmek istemezler, çoğu zaman ciddi ilişkiye ayıracak vakit ya da enerjileri yoktur.
(0)1835 #3  #1835
türk erkeği fuck buddylikle evlenmeye ikna falan olmaz zaten, kafasındaki değer yargılarından dolayı. ama değer yargısını, kalıpları kırmış, "aydınlanmış" erkek fuck buddylikle gelen ten uyumunun yanında kafa uyumu, hayata bakış açısı benzerliği gibi şeyleri bulursa kızla karşılıklı olarak, pek ala evlenmek isteyebilir ancak tahminim bu tip erkeklerin toplam nüfus içersinde % 10'u geçemeyecekleri yönündedir. daha birkaç yıl önce üniversite gençlerine yapılmış bir ankette sonuçların % 85'i "bakire kızla evlenmek isterim" çıkıyorsa, kızlarımız boşuna kürek çekmektedir ki zaten aydınlanmış olan az kesim erkek de bu tür çakallıklara prim vermez, yine aydın olanla evlenir:) diğer çoğunluk kesim zaten malum, baştan istemez.

ten uyumu mükemmele yakın, arkadaşlık da güzelse, birbirlerinin geri kalan alanlarına müdahale etmeme şartı korunuyorsa, bu ülkede yaşanan cıvık sevgililik ilişkilerinin çoğundan çok daha ciddi bir ilişkidir. ama adına "eğlencelik" denip geçilir. aynı zaman diliminde birden fazla ilişki yürütülebilir...
(0)4182 #4  #4182
süper ilişki formudur. saçma sapan mesajlara cevap vermek zorunda kalmadan, muhallebici köşelerinde ve çay bahçelerinde oturmadan , aileler ne zaman tanışacak? sorusuna maruz kalmadan sevişme yöntemidir. kafalar çok rahat olduğundan seks kalitesi de oldukça yüksek olur. birden fazla bulundurmakta fayda vardır.
(0)4193 #5  #4193
(bkz: hiv)
(bkz: elisa testi)
(bkz: elisa testi sonucunu beklemek)
(bkz: hiv fobisi)
(bkz: hpv)
(bkz: frengi)

(http://www.hivveaids.com/fo...)
(http://www.pozitifyasam.org/)

not: iş bu entry hiv virüsü bulaşmamış insanları uyarı amaçlıdır. hiv pozitifli kişi aids evresinden önce tedaviye başlandığında normal insanlar gibi hayatına devam edebilir.

not-2: hpv virüsü de tedavi ile etkisiz hale getirilebilir.

okunması gereken bir rapor: (http://pozitifyasam.org/ass...)
(0)4204 #6  #4204
ülkemizde yanlış anlaşılmış,
çoğu zaman mümkün olmayan olgu...
(0)4220 #7  #4220
illa ki evlilik ya da sevgililik gibi bağlı ilişkilere dönüşecek diye bişey yok ama bence temeli sağlam atılacak bir ilişki, fuck buddylikle başlamalı. ilişkinin temeli sayılan cinsel uyumu önceden test edersiniz, yoklarsınız, gayet iyiyse bu temelin üzerine ilişkiyi inşa edebilirsiniz. kafa uyumu denen inşa kısmı da iyiyse götürürsünüz, değilse ya da bağlılık istemiyorsanız ya orada bırakır ya da sadece yatak arkadaşı olarak takılmaya devam edersiniz.

ancak tüm bunlar cinsel özgürlük açısından gelişkin ülkelerin olgun bireyleri arasında rahat rahat gerçekleşebilir. burada işlememesinin nedeni, kızların erkeğe aşırı duygusal bağlı yetiştirilip, her ilişkisini evlilikle sonuçlandırma çabaları, erkeğin de cinsel uyumu, kafa uyumu olsa da fuck buddylik yaptığı kadınlara, yattığı kadınlara orospu muamelesi çekmesidir. bu bizim ülke genelinin durumudur. acı bir gerçektir.
(0)12526 #8  #12526
taraflar arasındaki kimya, muhabbet, ten uyumu fazla, bir de beri yanda tarafların "ciddi" ilişkileri varsa, fuck buddylik bir süre sonra dost-metres ilişkisi, gizli paralel bir yapı halinde devam edebilir.
(0)15236 #11  #15236
ahbapla sikiş hali de olabiliyor. bu tip ilişkiler uzarsa, artık muhabbeti iyice koyultur, seks olayını ikinci plana dahi atabilir taraflar. sonuçta hepimiz insanız ve hepimizin kafa dengi birer arkadaşa da ihtiyacı var...

tabii ki iki taraf da açık görüşlü, birbirine "insan" gözü ile bakan ve kafaca uyumu da olabilen kişilerse... yoksa fuck buddylik dediğin şey, özellikle bu ülkede iki, üç görüşmeden sonra sürdürülemeyecek bir olgu. ayıp, günah, sevgili değilsen şerefsizsin/yollusun olguları vesair zihniyetler...
(0)39848 #12  #39848
seksteki hemen hemen her kavram gibi* batı menşeili bir kavram olup fuckbuddy olarak yazılır fak badi olarak okunur.

yukarıdaki kısa bilgilendirmeden sonra tanıma gelecek olursak eğer fuckbuddy, bir ya da birden fazla karşı cinsin (hemcins de olabilir tabiki) her hangi bir duygusal ve/veya gelecek beklentisi içerisine girmeden tamamen cinsel ihtiyaçlarını karşılamak hususunda bir araya gelerek oluşturdukları sosyal birimlerdir.

batı toplumlarında daha yaygın olduğunu düşünmekle beraber günümüz türk toplumunda da özellikle üniversite gençliği arasında bir hayli popüler olduğunu biliyoruz, yaşıyoruz. eminim bu sözlükte, ben dahil, bir çok yazarın hayatına en az bir adet fuckbuddy olarak tabir ettiğimiz insanlar girmiştir. doğrudur yanlıştır, ahlakidir değildir* tartışmasına girmeden şunu söylemek istiyorum: sevgiliden daha rahat, daha tasasız bir olay. düşünsenize bir fuckbuddy'niz var onunla gezebiliyor, tozabiliyor, istediğiniz zaman da sevişebiliyorsunuz; onun hayatı sizi, sizinki de onu zerre ilgilendirmiyor. her hangi bir beklentiniz yok. nerdesin aşkım şurdayım aşkım teranesi de yok; yahu en önemlisi stresi yok stres... bir de dertliyken başınızı omzuna koyabileceğiniz bir tanesini bulduysanız çok şanslısınızdır. her şeyi sekse indirgemekte yanlış bence, sinemaya veyahut başka yerlere gidebilmeli ortak konularda konuşabilmeli insan. ben fuckbuddy'nin kültürlü, konuşkan ve aynı zamanda dertlerimizi paylaşabilenini severim.
(0)39851 #13  #39851
sanki modern batı dünyasına ait bir kavrammış gibi görünür ve "bizim geleneklerimizde yok böyle şeyler, yeni nesil çok bozdu" gibi teyze/amca muhabbetlerine konu olur.

ancak tee dedelerimizden beri vardır. dedelerimiz diyorum, çünkü erkek (!) olmaları ve erkekliğin de şanından (!) sayılması sebebi ile, yanında ninelerimiz yokken delikanlılara ballandıra ballandıra mahallenin genç dulu ile yaşadıkları ilişkileri anlatırlar. bu dedelerin, amcaların fuckbuddyleri, türkçesi ile yatak partnerleri, kendi kullandıkları argo ile fan fin fonları bu dul hatunlar olmaktadır. tabii ki bu hatunların partnerleri de onlar. bu kadar erkek, bu kadar dulla -ya da dul olmayan ama "kolay" (!) diye adlandırdıkları kadınlarla- ilişki yaşamışsa, bir o kadar da nine/teyze vardır zamanında bu maceraları yaşamış olan, ama asla bilinemez "alın karası" (!) sayıldığı için. bir şekilde örtmüşlerdir bu hatunlar ilişkilerini. tıpkı günümüzde olduğu gibi.

işte bu sebeple iki yüzlü cinsiyetçi kanunların geçerli olduğu temel ilişkilerdendir fuckbuddylik.

bu yüzden de sevgililer gibi pek dışarı çıkılıp, gezilip tozulmaz. arkadaşlığınız, muhabbetiniz ne kadar iyi olsa da. gizli tutulur... evden eve görüşülür sadece.

tabii gizliliğin bir sebebi, kadınların kendini saklaması ise, diğer sebebi de genelde sevgilisi olanların beri yanda fuckbuddy bulundurması ve ortalık yerlerde sevgiliye yakalanma korkusudur. ha, bu durum etik midir tartışılır. fuckbuddylik bir aldatma şekliyse, aldatma ne kadar etikse, o kadar etiktir.
(2)Tümünü Göster [13]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: