iowa

iowa

Tümünü Göster [3]

61717 #1  #61717
iowa 56331af16acf7.png
uçsuz bucaksız mısır tarlalarıyla meşhur amerika birleşik devletleri eyaleti. bu eyaletin bir başka onemide başkanlık seçimleri için yapılan onsecimler bu eyaletten başlar. dolayısıyla iyi bir başlangıç yapmak isteyen başkan aday adayları buraya önem verir
(0)72026 #3  #72026
zamanında 1 numero eski kocayla buradan baştan başa road trip yapıp geçmiştim. iowa ve wisconsin'i geçip chicago'ya kadar gittikti, ipodun pili bitince radyoya talim etmek zorunda kaldık ama kardeşim 2 koca eyalette bir tek adam gibi rock çalan radyo istasyonu yoktu. varsa yoksa hillbilly stayla country müziği, onu da hiç sevmem. country dışında bir sikim yoktu inanır mısınız, neyse ki madison'dan geçerken orası büyük şehir ve üniversite şehri olduğundan metal çalan istasyon buldum da kafayı yemeden chicago'ya kadar gidebildim.

uçsuz bucaksız mısır tarlaları ve tahıl silolarından başka bir şey yok, gözünün gördüğü yere kadar tarlalar uzayıp gidiyor böyle. zaten o yüzden ufak kasabalarda hiç genç kalmamış, millet chicago'ya falan gitmiş, anca şükran günü ve noelde aile ziyaretine geldiklerinde genç nüfus oluyor ortalıkta.
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: