leyla ile mecnun

leyla ile mecnun

Tümünü Göster [3]

4955 #1  #4955
halk diline efsane kelimeler,diyologlar katan efsanevi türk absürd komedi dizisi.
(0)4958 #2  #4958
kays-el mecnun'un mallıklarıyla kahreden eser.

hayır mecnun'un bu hassasiyetini, içinde bir türlü dolduramadığı boşluğu, sevdayı çöllerde arayıp aşkı leyla'nın yokluğunda bulmasını anlamıyor değilim. ama uzat elini de bir al artık be adam. resmen çok üzücü.
(0)48021 #3  #48021
bir zamanlar imdb de fırtınalar estirmiş, türk televizyon tarihinin uzun süre akıllardan çıkmaması gereken dizisidir. oyuncuları; ali atay, serkan keskin, ahmet mümtaz taylan, osman sonant, cengiz bozkurt olup her birisinin özdeşleştiği rolde harikalar yarattıkları çok doğrudur. hem güldürme hemde ağlatma özelliğine sahip bu absürd-komedi, gerek toplumsal olaylara gerekse başka dizi, film, reklam vb. yapımlara yaptıkları göndermelerle, izleyene muhteşem bir zevk vermiştir.

talihsiz bir şekilde siyasete ve kurumsal çıkarlara alet edilip trt tarafından yayından kaldırılan bu diziden sonra izleyicileri mahzun, pazartesi günleri iyice çekilmez hale gelmiştir.

aynı oyuncu kadrosuna yönetmen onur ünlü'nün de katılmasıyla "bende özledim" ismiyle yeni bir dizi girişiminde bulunulsa da, malesef başarısız gözüküp 13. bölümde yayından kalkmıştır.

l&m seyircisi özlemeye devam ediyor, dilerim ilerleyen günlerde yepyeni projelerle yeniden dönerler.
(0)Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: