meral akşener

meral akşener

Tümünü Göster [24]

10285 #1  #10285
mert ve örnek bir insan olduğu kanaatinde olduğum,
eski bakan,şimdilerde milletvekili ve meclis başkanvekili.
(0)
17235 #2  #17235
kendisine kazigi oturturuz diyerek tehdit mesaji gonderen pasaya o zaman ibnesiniz mealinde atarlanmis cesur varlik. adaletli bir goruntu ciziyor. o kadar homofobi her ulkucude biraz olur.

bunu yaptigi zaman got gerekiyordu.
(0)
17265 #3  #17265
memleketin en karışık olduğu dönemlerde içişleri bakanlığı yapmış siyasetçi.
(0)
56079 #4  #56079
milliyetçi hareket partisi aday listesini açıklarken , liste dışında kaldığını duyurduğu isim . daha önce cesur tavırları ve net üslubuyla tanıdığımız akşener ' in duruma tepkisi ne olacak bilmiyorum . işin açıkçası , siyasetle çok alakam yoktur ama türkiye gibi bir ülkede yaşıyorsanız , alakanız çok olmasa da bir yerinize bulaşıyor haliyle . benimse gözlemlediğim milliyetçi hareket partisinin her fırsatta bu kadını saf dışı bıraktığı . daha öncede meclis başkanlığı için ismi aday gösterildiğinde bahçeli ; " bu şekilde söylenen isimlerden hiç hoşlanmam, ismi geçeni de devre dışı tutarım. meral akşener’i eğer çok sık kullanırsanız, o devre dışı kalır haberiniz olsun'' demişti.

mhp ' de kadınlara yer verildiğini , söz sahibi yaptıklarını hatta ve hatta adam yerine koyduklarını hiç görmedim . amaçlarını da anlamış değilim . kadının yerini bu kadar " hiç " gören bir zihniyet nasıl olur da " milli " değerlerden bahseder bunu ise hiç ama hiç anlamayacağım .

ilgili haber için ;
(0)
56082 #5  #56082
eski içişleri bakanı.kadın milliyetçiler için de rol modeldir.en büyük hatası yıllardır devlet bahçeli'ye tahammül etmesidir.aday gösterilmediği şu günlerde eve değil genel başkanlığa yürümelidir.
(0)
56084 #6  #56084
koltuk sevdası uğruna harcanılan bayan.
(0)
64319 #7  #64319
mhp genel başkanlığı için ikna edilmeye çalışılan müstesna hanımefendi.

ulusal kanal
hürriyet

sanırım mhp içindeki muhalif kesim durumun vehametinin farkında ve bahçeli' yi bir şekilde saf dışı bırakmaya çalışıyorlar fakat yılların mhp genel başkanı ise kolay kolay koltuğu bırakacak gibi durmuyor. mhp delegelerini ikna edebilecek, gözü kara bir lider arayışında sinan oğan ve meral akşener öne çıkan isimler. perde arkasında bu iki isim arasında ortaklık yapıldığı kanaatindeyim.

umarım başarı olurlar ve bahçeli' den 1 kasımın hesabını sorarlar.
(0)
68107 #8  #68107
meral-aksener 56daf72997429.jpg
bugünkü elazığ ziyareti mitingi aratmayacak görüntülere sahne olan mhp genel başkan adayı.

türk kadını.

cumhuriyet aydını.

http://www.yenicaggazetesi....

devlet bahçeli'yi severim. tam bir devlet terbiyesiyle yetişmiş beyfendi bir adamdır ama olmuyor be devlet reis. yapamıyorsun. bu zamana kadar partiye yaptıkların yadsınamaz ama artık harekete yarardan çok zarar getiriyorsun.

vizyoner değilsin işte anla bunu.

liderlik vasfın yok.

hitabet kabiliyetin yok.

entelektüel birikim hak getire.

mhp'ye kadın bir genel başkan eril yapısıyla bilinen partiyi kadınların da etkin rol almasıyla dinamizm katacağı aşikar. meral hanım bahçeli'nin aksine liderlik vasfı olduğunu düşündüğüm ve güçlü bir hitabet yeteneğine sahip bir kadındır. ayrıca güzel görüntüsüyle mhp'ye imaj da kazandırabilir. şayet genel başkan olursa 50 yıllık parti tarihinde ilk kadın genel başkan olarak mhp'yle ilgili bütün tabuları yerleyeksan ederek bir devri kapatıp yenisini açacak.

an itibariyle periscope'ta canlı yayın yapmaktadır. bu da bize gösteriyor ki kıt imkanlarıyla teknolojinin her türlü nimetlerini kullanabilmesini biliyor. şu an hükümetin suriye politikasını eleştiriyor. konuya girmeden önce suriye topraklarındaki türk varlığı ile ilgili kısa anektodlarla bir tarih dersi verdi. kadın zaten tarihçi. bu da bize gösteriyor ki bahçeli'nin aksine entelektüel birikime sahip.

https://www.periscope.tv/me...
(0)
75428 #10  #75428
akp'liler tarafından ülkücülüğü tartışmaya açılan topuklu efe. bırakın da kimin ülkücü olup olmayacağına ülkücünün kendisi karar versin bir zahmet. ha mhp'nin akıbeti sizi çok endişelendiriyor ve bahçeli'nin başta kalmasını arzuluyorsanız seçimlerde akp'ye değil mhp'ye basın. hem bahçeli'ye oy vermezsin hem de ülkücüden çok bahçeli'yi savunursun bahçeli'yi o kadar seviyorsan oyunu ver başbakan yap sayın çomar?

sahi kurultay neden tomalarla engellendi? neyden korkuyorsunuz bu kadar?
(0)
75434 #11  #75434
farklı partilerde siyaset yapmış olması ülkücülüğüne zevall getirmeyen hökümet gibi kadın. ülkücü mhp'de siyaset yapacaktır diye bir kaide yok. örneğin ben kendimi türkçü olarak ifade etmeme rağmen bana mhp istanbul 1. sıradan vekil yapmak isteseler samimi söylüyorum elimin tersiyle iterdim. gerçeği varken (akp) çakmasını ne yapayım değil mi?

fetöyü övdüğü bir video falan gösterebilir misiniz 90'lardaki türkçe olimpiyatları içindi galiba bir konuşması dışında? ulan eskiden sağ cenahta gülene sempati duymayan mı vardı allasen? sempati duymasa bile hangi milliyetçi türkçe olimpiyatları için takdir etmemiştir ki?

ulan oğlum madem bu kadar ülkücü dostusunuz, madem mhp dışında geçmişi olanı mhp'ye genel başkan olarak yakıştıramıyorsunuz bu zamana kadar niçin mhp'ye oy vermediniz lan? niçin bu zamana kadar bahçeli'ye "eşcinselmiş veriyormuş" diye iftira attınız? niye çok sevdiğiniz bahçelili mhp'ye "bunlar fatihayı bile bilmez" dediniz? eyyy bir avuç kalmış bahçeliciler siz bu lafları nasıl yiyip yutabiliyorsunuz?

mhp tabanı bahçelinin gitmesini istiyor bu kadar. ama akşener olur ama oğan olur ama özdağ olur o genel başkan değişecek buna kendinizi hazırlasanız iyi olur. genel başkanın değişmesini istemeyen bir avuç bahçelici ve akp'liler önümüzdeki seçimde oylarını mhp'ye verip iktidara yürütebilirler. eğer bu kadar bahçeliyi yalayıp hâlâ akp'ye verirseniz sizin kadar saçma insanlar bu dünyada yoktur demektir ve ne kadar art niyetli olduğunuzu da bizlere gösterir. eğer bu kadar yalamanıza rağmen önümüzdeki seçimde mhp'ye oy vermeyip baraj altı kalırsa (çünkü değişim isteyen mhp tabanı muhtemelen mhp'ye oy vermeyip cezalandıracaklar) işte o zaman size çok pis küfrederim.
(1)
75441 #12  #75441
akp tarafından devlet bahçeli'nin başkanlık sistemine onay vermesi şartı ile fişi çekilmiş eski iç işleri bakanı.
(0)
80077 #14  #80077
twitter'dan şöyle buyurmuş olan iyi parti genel başkanı.
"iç politikada sıkışan trump, hiçbir başkanın kullanmadığı yetkiyi kullanarak islâm alemini derinden incitmekle kalmadı, israil-filistin barış görüşmelerine de zarar verdi. bu durumu şiddetle kınıyorum. @iyiparti'nin iktidarda olduğu güçlü bir türkiye'de bu kararı alamazlardı."
(0)

Tümünü Göster [24]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: