mersin

mersin

Tümünü Göster [3]

7093 #1  #7093
uzun palmiyeler şehiri. tantunisi,kerebiçi,cezeryesi meşhurdur.şehrin yerlileri ermeni ve hristiyan arap kökenlidir şehir merkezi terk edilmiş ermeni evleriyle doludur.
(0)



41643 #3  #41643
mersin'de yaşayan arkadaşımın aktardığına göre an itibariyle pkk'lılar tarafından yakılıp yıkılmakta olan şehir.

tarsus'ta yaşayan bir başka arkadaşımın aktardığına göre ise, pkk'lılar orada da taarruza geçmişler ama bu sefer baltayı fena hâlde taşa vurmuşlar çünkü yörükler direnişe geçmiş.

bunlara ek olarak mersin-tarsus otoyolu da teröristler tarafından barikat kurulmak suretiyle kesilmiş.

dört bir yanı mhp'li belediyelerle çevrili olan mersin'de teröristler il emniyet müdürünü yaralayarak ve kenti yağmalayarak kelimenin tam anlamıyla harakiri yapıyorlar. allah korusun olası ölümlerin tek sorumlusu bu sefer pkk'dır, kimse mhp'ye ya da üçüncü şahıslara ve kurumlara bok atmasın!

yarın arkadaşlar foto gönderecek koyacağım hepsini. tarih bunları yazıyor ben de alter sözlüğe yazıyorum. zira söz uçar entry kalır.

edit: maalesef fotoğraf alamadım. mersin'deki arkadaşımın okulu iki gün sonra başlayacağı için ve o akşam kan gövdeyi götürdüğü için erkenden dönmek zorunda kalmış, kendisi fotoğraf çekememiş, arkadaşlarına haber salmış onlar da şey yapamamış; tarsus'taki arkadaşım da bana "pkk lilar kahve tariyor sen bana resim soruyorshn ?" diye çıkıştı "ama lütfeeeeen" diyince de "gece gece levy sinirim tepemde hadi rast gelsin gunun...." dedi. sanki kahvehaneyi ben taradım amq.
(0)



Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: