onkaimeon

onkaimeon

Tümünü Göster [4]

1197 #1  #1197
ekşi sözlük'ün kaybı, bizim kazancımız olan değerli yazar. diğer sözlüklerin aksine kıymetini bilen kişilerin yönettiği bir yere geldi, umarım o da memnun kalır buradaki ortamdan. ayrıca kendisine saldırmaya kalkan olursa ıslak odunla bizzat döveceğim, bu da bilinsin.
(0)
22216 #2  #22216
sözlük yapısının en çok ihtiyaç duyduğu entry'leri giren değerli yazardır. bilginin çöp olarak kabul edildiği hiçbir evren mevcut değildir. kendisi ekşi sözlük'te pek çok emek vermiş olmasına karşın, bilginin değerini bilmeyen insanlar yüzünden oradan ayrılmak durumunda kalmıştır. alter sözlük bilgiye açtır, amacı bilgi vermektir, her ne şekilde olursa olsun temel amacı da bu bilgiyi yaymak olacaktır. bu bağlamda hem sözlük için, hem de sözlüğü okuyanlar için onkaimeon gibi yazarların yazdığı entry'ler hep kıymetli olacaktır.
(0)
23811 #3  #23811
bugün bir yazısını okuyup feyz almıştım. güzel fikirlerimi ifade edecektim burada. geçenlerde yazdığım ve içinde çöp kelimesi geçen ifademi de alıp gidecektim belki de. ama bir baktım ki benim entry yok. ben sildiğimi hatırlayamadım. çokça eksilendiğini de hatırlıyorum. çokça eksilendi diye entry silecek kadar salak değilim. ben bunu ululara bir sorayım.

onkaimeon'a gelirsek,

güzel bir yazardır.
(0)
23968 #4  #23968
aklı selim bir insana benziyor, genelde güzel yazıyor, bazen de çok güzel yazıyor.

geçenlerde arsanın orada gençler top oynarlarken biri topu ötekine sert mi atmış, yoksa taban girmiş de az daha ötekini düşürüyormuymuş neyse, öteki berikine küfretmiş, gençlik işte sonra sen öyleydin yok böyleydin, lafını geri al filan derken kavga çıkmış. onkaimon da ayırayım diye araya girmiş. bi' şekilde durulmuş ortalık. bizimki, bizimki dediğime bakmayın tanımam etmem, mahallenin delikanlısı işte, neyse işte bu kavgayı başlatana "olm niye böyle yapıyorsunuz, kardeş kardeş oynayın, derdiniz ne, birbirinize böyle laflar etmeyin, semih bak sen de kaptansın, niye kşıkırtıyorsun arkadaşlarını" filan diye nasihat etmeye kalkmış, anam anam sen misin bunu diyen, buna bir dalmışlar, gerçi tam duyamadım sonra n'olmuş ama ondan sonra görmedim bunu, gelse de iki lafın belini kırsak, hoş sohbetti eleman. diyorum semih'le mi konuşsam, ama semih de anacım öyle bildiğin gibi değil ki, bildiğin kudurmuş oğlan, kırıp döküyor, tanımasak top onun diye gubuzlanıyor diycem ama mahallemizin çocuğu bi'yerde, iyi çocuktur. neyse gören olursa onkaimon'a selam söylesin, gelsin, oyalanmasın, kahvede bekliyoz hep birlikte, ben gizlice masanın altından votka dağıtıcam, hilmi abi'ye söylemeyin sonra gidip pederi fiştikliyo.
(0)

Tümünü Göster [4]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: