recep tayyip erdoğan

recep tayyip erdoğan

Tümünü Göster [128]

828 #1  #828
tanınmış,her daim sinirli ekran yüzü...
(0)
1102 #3  #1102
tayyiban cemaatinin lideri.
(0)
1169 #4  #1169
oğlu bilal erdoğan uğruna bütün adalet sitemini darma duman eden akp lideri.

kabataş'ta '' benim türbanlı bacılarıma saldırdılar'' dedi, yalan olduğu ortaya çıktı.

(0)
1170 #5  #1170
başbakan. ayrıca yalanlarıyla çoğu kişiyi etkilemeyi başarmış devlet adamı. adam gezi olayları sıranda 'benim başörtülü bacıma saldırdılar' diye palavra uydurmuştur. ancak görüntülerde görüldüğü üzere yalanlarının yanından bile geçilmemiştir. yalnız hayal güçleri çok iyi lan. üzerime işediler falan. (bkz: oo harikaymış)
(0)
2027 #6  #2027
çok iyi bir siyasetçi ama asla bir devlet adamı değil. hangi ata ne zaman oynayacağını biliyor, nerde hangi damardan gireceğini, nasıl bağırması gerektiğini, ağlamasını...ama bir sözü diğerini tutmayan, söyledikleriyle yaptıkları sürekli çelişen, güven vermeyen bir siyasi kişilik. ne dostluğuna güvenilir ne düşmanlığına...çok iyi bir satış temsilcisi olabilir, mükemmel bir drama oyuncusu, harikulade ceo belki; asla ama asla bir ülke emanet edilebilecek dürüstlükte ve ciddiyette değil.
(0)
2094 #8  #2094
göreve geldiği günden beri ulusal değil, küresel politikalar izlediği halde, zamanında "bop projesi eşbaşkanıyım" dediği halde, hala sıkıştığında "dış güçler" mazeretine sığınan başbakanımız.
(0)
2123 #9  #2123
güç yozlaştırır, mutlak güç mutlaka yozlaştırır sözünün yaşayan kanıtı.

(bkz: lord acton)
(0)
2598 #11  #2598
her kanalda sürekli görmekten bıktığım, sesini duymaktan yorulduğum kişi.
(0)
3087 #12  #3087
sürekli yalan söylip iftira atmayı artık alışkanlık haline getirdi. dürüst bir politikacı dünyanın her yerinde çok zor bulunur eyvallah. fakat bu kadar fütursuzca yapmak gerçekten hayret edici. bir politikacı için bile çok rahat yalan söylüyor artık.

tabanı da bu yalanlardan hiç rahatsız olmuyor. artık efendilerini ne olarak görüyorlar anlayamıyorum.
(0)
3945 #13  #3945
ekşi sözlüğün entry şampiyonlarından türkiye tipi politikacı. altersözlük açılalı kaç gün oldu 19 tanımla burada da hakettiği ilgiden fazlasını görüyor. bağırdıkça bağıran bu politikacıya verilecek en güzel tepki muhtemelen bangır bangır müzik çalan bir rapçi kulaklığıyla karşısına geçip sırıtmak olurdu.

-alo fatih sesim geliyor mu?
((( hey sexy lady, i like your flow )))
- fatiiiiihhhhhhh !!!!!
(0)
4511 #14  #4511
bari şurada hakkında konuşulmayaydı iyiydi.

olm bir rahat verin ya, her yerde bıyığına kurban olduğum. hayır suratı eskiyecek, eskisi kadar sevemeyeceğiz ondan korkuyorum. her yer başbakan, her yer başbakan.
(0)
4531 #15  #4531
ihsan eliaçık ın deyimiyle (bkz: muktedir). muktedir teraziyi kontrol eden, ölçüyü ayarlayan anlamına geliyormuş ve allah a mahsus, allah tan başkasının kullanamayacağı bir özellikmiş. ama her davranışı her söylemiyle insanları ölçen, toplumda teraziyi tutan, karar veren bir konumda gördüğü için kendini o özelliği uygun görmüş eliaçık. ha yöneticiler açısından muktedir özelliği şirk koşanlar için de kullanılırmış. şirk sadece tanrıya ikinci bir tanrı daha getirmek ya da tanımamak değilmiş, onun özelliklerine ortak olmak istemekte şirkmiş. ben eliaçık hocanın yalancısıyım.
4693 #16  #4693
yanyana görmek istemediğim üç kelimeden oluşan öbek.
(0)
5269 #17  #5269
sayesinde türkiye'deki ateist ve agnostik nüfusu artış göstermiştir.
(0)
5748 #18  #5748
bu defa da devlet bahçeli için "aile çocuk nedir bilmez" minvalinde yorum yaparak belden aşağı vurmuş, rencide edici konuşmuştur. rencide edici demek hafif bile kalır; zira burada bahsi geçen kişinin bekar ve çocuksuz olmasını kişisel saldırı unsuru haline getirmiştir. seviyeyi çok düşürmüştür diyeceğim ama bu ilk defa karşılaştığımız bir davranışı değil. ben şahsen çok utandım...
(0)
6119 #19  #6119
badem bıyıklı james bond. amerika tarafından iki sebebe dayanarak ortaya çıkarılmıştır ;

bilindiği gibi yerleşik hayata geçilip kapitalizm ortaya çıktıktan ve zamanla hakimiyetini kabul ettirdikten sonra, güç dengesi tamamen para odaklı olmuştur. para nerede birikirse dünya oradan yönetilmiştir.

birinci dünya savaşına kadar parayı elinde bulundan ingiltere dünyayı yönetirken, dünya savaşlarını iyi değerlendirip silah satarak amerika gücü eline almıştır. fark ettiğiniz üzere bu güç sadece tek bir merkezde bulunur, paylaşılamaz.

amerika yıllardır, rakipsiz bir şekilde gücünü büyütürken, son zamanlarda beklenmeyen bir yerden rakip çıkar karşısına. bu rakip bizim fetomandır bildiğin. cemaat oluşumuyla yavaş ve sabırlı bir şekilde büyür feto'nun gücü. zamanla yurt dışına açılır ki şu an her ülkede kendisine ait kurumlar görülebilmektedir.

cemaat deyip geçmemek gerek cidden. herifler de deli bir güç ağı var. yurt dışında dahi azımsanmayacak derecede destekçileri var adamların. öyle ki yıllardır rahatı yerinde olan yahudi patronlarını bile rahatsız edebiliyor.

inanması ne kadar zor da olsa, belli bir yerden sonra feto'nun gücü amerika'yı rahatsız edecek bir yere ulaşır. piyasada rakip istemeyen amerika bu oluşumu çökertmek için ajanımız yollar ki kendisi de şu sıralar icraat halindedir. üzerine uzun bir yazı gerekse de kısa kesip daha bariz olan ikinci sebebe geçeyim ;

orta doğu için tampon bir bölge olan türkiye'nin güçlenmesi büyük devletlerin işine gelmeyeceğinden dolayı her daim bir kaos içerisinde yaşamamızı sağlamak için ellerinden geleni yaparlar. silahları ise tabi ki ayrıştırmaktır. şüphe tohumlarını ekip, gerekli kişileri içeri sızdırıp gerisini oturdukları yerden izlerler. cahil ve ota boka ayrışıp kavga etmeye meraklı olan milletimiz zaten onların işini kolaylaştırır. sağ-sol, sünni-alevi ve şu sıraların modası kürt- türk gibi dıştan bakıldığında çok komik olsa da ne yazık ki insanımızın etkisine kapılmakta zorlanmadığı ayrıştırma planlarıyla bu ülkeyi bir türlü birleşip güçlenemeyen bir yer halinde tutarlar. en büyük korkuları zaten ülkenin bilinçlenip yek bir şekilde barış içerisinde yaşayıp ilerlemeye fırsat bulmasıdır. o kadar da korkmazdım ben yerlerinde olsam tabi, ne bakıyon lan diye kavga çıkaran bir millet bu.

neyse, şu sıralarda ise çapulcu ve göt kılları olarak ikiye ayırmayı başarmışlardır milleti beyefendinin sayesinde. planlarını yürütürken bir yandan da cebimi doldurayım da sonra rahatıma bakarım düşüncesindeyken yaptıkları açığa çıkınca ülkeyi yerinden oynatmış, tüm önemli kademelere kendi adamlarını yerleştirmiştir. artık kendisi de ya bu yolda gidecek ya da hapsi boylayacağını anladığından seçimleri kaybetmemek için her şeyi yapacaktır.

not : bir gün gelecek artık sonun yaklaştığın anlayınca kendisi isviçre'ye gidip korunma talep edecektir. yıllar boyu biriken parası ise keyfini sürmesine yeter de artar. bizim hülocanlar ise ağızları açık hiç bir şey diyemeden olanları izleyecekler.
(0)
6435 #20  #6435
kendi ve hayranlarının söylediklerine bakıldığında şöyle bir durumda gibi duruyor: dünya lideri ve aynı zamanda halife-i ruy-i zemin olan başbakan, istiklal mücadelesi verirken robot lobisi ile savaşıyor. kafalar fena karışmış ya da ülkede bazı maddeler yasallaşmış da haberimiz yok.
(0)

Tümünü Göster [128]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: