roose bolton

roose bolton

Tümünü Göster [3]

19961 #1  #19961
ramsay snow piçini westeros'un başına bela eden, sinsi, hain, haysiyetsiz dreadfort lordu. güya stark'ların adamıdır ama hem red wedding olayında walder frey deyyusunun tarafında yeralmış, hem de robb stark'a ihanet ederk lannister'ların tarafına geçmiştir. ramsay piçini de şöyle peydahlamıştır: bir gün ava giderken rastladığı değirmencinin genç ve güzel karısını görüp, bu yaşlı herif bana sormadan nasıl böyle genç karı alır diye adamı astırmış, ağaçta sallanan cesedin altında da kadına tecavüz etmiştir. 1 sene sonra kadın kucağında bebekle çıkıp gelince, çocuğun beyaza yakın korkunç mavi gözleri aynı kendisininkilere benzediği için inkar edememiş, kendi piçi olduğunu kabul etmiştir.

karısı doğumda öldüğü için dul kaldıktan sonra manyak walder frey'in walda isimli kızlarından biriyle evlenmiştir. frey kızlarından hangisiyle evlendiğini merak eden biri 'güzel walda'yı mı aldınız' diye sorduğunda 'hayır, şişman walda'yı aldım, çünkü ihtiyar frey kızların ağırlığı kadar gümüşü drahoma olarak veriyordu' cevabını vererek ne mal olduğunu iyice belli etmiştir.

piçine kızdığı zaman 'dediğimi yap yoksa anana tecavüz ettiğim güne lanet edeceğim' diyerek tiksinti katsayısını artırmıştır ayrıca.
(0)
51113 #2  #51113
game of thrones da bolton ailesinin reisidir sülük lordu olarak da bilinir.
(0)

Tümünü Göster [3]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: