türk erkeği

türk erkeği

Tümünü Göster [5]

32156 #1  #32156
yanak yanağa öpüşmeyi seven, gizli eşcinsellik alametleri barındıran erkek türüdür. kanka gruplarına dikkat ederseniz çok sarmaş dolaş olduklarını fark edebilirsiniz.
(0)
42660 #2  #42660
tanımadığı bir celebrity hatun için karısını, çoluğunu çocuğunu elektrikli testereyle kesebilir. ve evet, istisnalar kaideyi bozmaz.

--- yüzlerce yıllık zihniyetin tek paragrafta özeti ---

[ekşi sözlük'te kristen stewart başlığı]

çok acayip bir hatun kişi.

32 yaşındayım 7 senedir evliyim 2 çocuk babasıyım. bi kız bi erkek. eşim iç mimar. türkiye'nin en saygın üniversitelerinin birinden mezun yurtdışında master yaptı. iki çocuk annesi 50 kilo benim için çok güzel bir kadın.

çocukların biri 5 biri altı 6 yaşında ellerinizden öper. dünya tatlısı zeki çocuklar.

annem babam beni okutmak için her şeyi yaptılar. bir gün aç kalmadım. babam evimi aldı. annem bütün desteğini verdi. yemedi yedirdi giydirdi. bugünlere getirdi.

düzenim çok iyi. çoğu insan benim yaşamımı yaşamak ister. iyi bir arabam var. karımın da var. çeşme'de yazlığımız var. evimiz dubleks. hiçbir masraftan kaçınmadan içini bizzat karım keyfimize göre dizayn etti. bankada hatrı sayılır param var. köyde tarlalar falan saymıyorum bile...

ama 1 dakkaa...

kristen stewart için çoluğumu çocuğumu, anamı, babamı, karımı keserim. alır elektrikli testereyi doğrarım gözümü bile kırpmam.

yeter ki o istesin.
--- yüzlerce yıllık zihniyetin tek paragrafta özeti ---

https://eksisozluk.com/entr...
(5)
50853 #3  #50853
iğrenciz. hepimiz iğrenciz.
(0)
50855 #4  #50855
genellikle esmer ve sakaldan bahsedilmiş. tabi esmer olacaz, almanlar sarı işte belli, malum. sakal bir tercih tabi, burda da kirliden ziyade orta yaş ve üzeri uzun sakallılar kastediliyor.
yakışıklılık diyenler de var. aynı soru türkiye'de sorulsa yakışıklılıktan bahsedileceğini zannetmiyorum.
arada bir derim, baba niye almanyaya gitmedin diye. bak ne kadar isabetli olurdu.
(0)

Tümünü Göster [5]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

Son Yapılan Yorumlar: