türk kızı

türk kızı

Tümünü Göster [7]

40127 #1  #40127
çoğu kadına göre daha kibar ve narindir.
(0)56080 #2  #56080
her daim özür dilemek zorunda kalınan, özür dilemekten dilinizin yalama olmasına sebep olan kızdır.
(0)56081 #3  #56081
çok fazla itilip kakılan , sürekli kıyasa araç olan , ne yaparsa yapsın yaranamayan , geçmiş zamanlara oranla kendini her konuda geliştiren , günümüzde sadece kadın - erkek ilişkilerinde ele alınan ve kendini güruh zannedenlerin hışmına uğramış , nasıl bakılırsa öyle görüleceğini düşündüğüm ; hali hazırda toplumca sadece zardan ibaret olan , bunu marifet sanan erkelerin arasında dimdik ayakta kalmaya çalışan insanlardır .
(0)56095 #4  #56095
geneli anneleri yüzünden bu kadar erkek düşmanı olmuştur.erkeklerin kendilerini ezeceğine inandırıldıkları için böyle bir öz savunma geliştirmişler
(0)56107 #5  #56107
garip bir şekilde güzelleşen form.

ulan yeni nesille bakıyorum, kuzenlerime, yeğenlerime bakıyorum erkek olanları halen ucube, kız olanları elf gibi.

aynı genden geliyor lan bunlar. kız yeğenlerimin ikisi de liseli, ikisi de boy olarak şimdiden beni geçtiler. bir avrupa ülkesine gitseler kimse türk olduklarını anlamaz. konuşmaları düzgün, diksiyonları düzgün, mantıklılar. çok çabuk olgunlaşıyorlar.

erkek olanlara bakıyorum "abe gta 5 oynayak abe" eheheh. bu yeni nesil türk erkek ergenleri testosteron falan mı üretmiyorlar nedir arkadaş. ben onların yaşındayken mum gibi eriyordum lan azgınlıktan. her tarafım kıllıydı. elimde numarası olmayan, yavşamadığım kız yoktu. park köşelerinde sevişip, taşaklarımın ağrısından penguen gibi eve yürüyüp, 5 posta mastürbasyon yapardım. adamlara "pişt kız arkadaşın var mı lan?" diye sorduğumda utanıp kıkırdıyorlar.

bence yıllardır ezilen türk kadının eseri bu. kendileri zamanında ezildiği için kızlarını kurt gibi yetiştirip, erkek çocuklarına "oğlancık" muamelesi yapıyorlar. bilerek pısırık, duygusal yetiştiriyorlar. kız çocuklarına ise 15 yaşından sonra kadın muamelesi yapıyorlar. alttan alta sinsi sinsi, akıllar verip erkekleri köpekleri yapmalarını öğütlüyorlar.

tabi beslenme kültürünün değişmesiyle gelen biyolojik etmenler olabilir.

çok ilginç.
(0)56148 #7  #56148
tipik "doğu batı sentezi" dir hem fiziken hem zihnen... hem kültürel olarak hem de coğrafi olarak geçiş bölgesinde oldukları için doğal olarak gelgitler yaşarlar, zaman zaman bir batılı kadar bireysel ve açık, zaman zaman da doğu kültürlerine haz şekilde muhafazakar, kapalı davranırlar. tabiidir ki bu durum hem kişiyi hem de ilişkide bulunduğu insanları zorlar.

ha, erkekte bu sentez sonucu gelişen karmaşa yok mudur, fazlasıyla vardır. ancak dünyanın ezici çoğunluğunda erkek hala daima en az "bir adım" önde hayata başladığı için daha rahattır ya da öyle görünür.
(0)Tümünü Göster [7]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: