twitter

twitter

Tümünü Göster [44]

12628 #21  #12628
türkiye tarihinin en güçlü iktidarını korkudan altına sıçırtan, minik sevimli bir kuş.
(0)24664 #23  #24664
çöplükten başka bir şey değil. bir sürü sahte hesap, bir sürü rt delisi, manyaklık diz boyu.
(0)32974 #25  #32974
komikçi caps çöplüğüne dönmüş mikro blog sitesi.
(0)33779 #27  #33779
insanların artık gündem haberleri gazetelerden değil internetten almasını sağlayan sosyal paylaşım sitesi.
(0)36476 #28  #36476
bir sürü gereksiz insanın dolu olduğu mikroblog sitesi. kim gerçek kim yalan belli değil. bu bakımdan facebook daha güvenilir bir site.
(0)40834 #29  #40834
milyonlarca fake twitter hesabı var. şaka değil bu, pek çok kişinin açtığı onlarca fake hesabı, şirket hesapları, fake şirket hesapları derken twitter tam bir çöplüğe dönmüş durumda.

özellikle türkiye'de tt sevdalısı, takipçi sevdalısı gençler bu micro blog sitesinin kullanım amacını tamamen öldürerek işlevsiz bir hale getiriyorlar. aptalca takipçi kasma programları, sahte tt programları derken milyonlarca kullanıcının kişisel bilgileri birilerinin database'ine aktarılması sağlanıyor. insanlar bu çöplük içinde daha ne kadar tutunabilir bilmiyorum ancak twitter'ın türkiye'de tamamen işlevsiz olduğunu -neredeyse söyleyebiliriz.
(0)41122 #30  #41122
okumaya değer güzel tweetler, espriler, ayar vermeler zaten screenshot olarak facebook'da takip ettiğim sayfalar tarafından paylaşıldığı için doğrudan takip etme ihtiyacı duymadığım sosyal medya organı. heleki şu @ ve re-tweet muhabbetlerini kafam halen basmıyor. biri bi laf söylemiş öteki ona cevap verirken @ile ondan bahsetmiş, o sırada cevabı ilgili başka birisi görsün diye @ koyup ondan da bahsetmiş, bahsettiği kişi de ona destek çıkacak bir ifade ile cevap vermiş kim varsa @ koymuş bahsetmiş falan filan kim kime ne söyledi hiç bir halt anlamıyorum.

edit: cevap mı vereceksin? ayar mı vereceksin? alter yorum sistemi rulez :p
(2)48940 #31  #48940
siyasete yön veren internet sitesi.
(0)53128 #32  #53128
az önce çok garip bir olay yaşattı bana. çok sevdiğim kuzenimin beni blockladığını fark ettim. facebook üzerinden kendisine çemkirip biraz da ağır sözler söylerken buldum kendimi. ne yapayım çok sevdiğim bir insan, aramızda hiçbir husumet yok, dünya görüşlerimiz de benzer. neden blocklamıştı ki beni? cidden çok üzüldüm lan, şok oldum, napayım, gittim saydırdım.

çocuk şok oldu, neye uradığını şaşırdı, "ama ben seni blocklamadım ki" dedi. ben de ekran görüntüsü yolladım, çocuk iyice şok oldu. ne diyeceğini bilemedi, valla ben blocklamadım dedi, sonra gidip baktı engelliler listesine, onlarca arkadaşını engellenmiş olduğunu fark etti. bu sefer iyice şok oldu. adam farkında olmadan onlarca arkadaşını engellemiş. sonra tespit ettik ki twitter'dan izin verdiği bir uygulama bu haltı yemiş. bu app, tweet silme programı. hani geçmişe dair tweet'lerinizi silsin diye izin verdiğiniz uygulamalardan bir tanesi.

neyse diyeceğim o ki, hangi uygulamalara izin verdiğinize dikkat edin, hangi yetkileri istediğine dikkat edin. bir de benim gibi peşin hükümlü olmayın. saçma sapan bir olay yaşattı bana bugün.
(0)62652 #33  #62652
fav tuşunun kalp şeklini almasından ötürü daha bir romantikleşen...

bakın iddia ediyorum; artık, kimse, eskisi kadar fav alamayacak. fav kültürünü bambaşka bir boyuta taşıdı twitter. zira, bu kalp olayının insanlarının bilinçaltında neleri çağrıştırdığı malum. çok beğendiğim bir tweeti eğer kaba saba bir adam yazmışsa; korkarım ki elim o kalp işaretine uzanamayacak. aramızda hiçbir ilişki bulunmayan ve ilişki yaşamamızın mümkün dahi olmadığı kızlara da fav atarken iki kere düşüneceğim. memleketimizin kızlarındaki kezban potansiyeli belli ve '' aaaa bakkk ceren, homeros beni favlamış! biliyordum benden hoşlandığını '' gibi konuşmalara fırsat dahi vermek istemiyorum.

evet, gittikçe romantikleşti bu meret.
(3)62686 #34  #62686
yeni gelen özellik ile bu sosyal zamazingodan da mahrum kaldığıma üzülmeli mi sevinmeli mi acaba? ımmmm. düşünüyorum da düşünmek bile hata. ay şimdi galp falan atarlar neme lazım.
(1)64683 #36  #64683
doğru haber alınacak bir platform değil bilâkis bol bol manipülasyona maruz kalıp eşşek gibi trollenmenize sebep olacak mecra. eğer ülke ve yurtdışı gündemini salt buradan takip ediyorsanız vay halinize. aslında iyi amaçlarla kurulduğu aşikâr ama biz türk milleti olarak her yerde olduğu gibi twitter'ın da bokunu çıkarmışız ama twitter'ın daha da bir ayrı çıkarmışız. zaten gündem'deki başlıklara bakarsanız ya akp'nin ya da pkk'nın hashtag'leriyle dolu. dünya gündemi bile bunlarla dolu saçmalığa bakar mısınız? bu buzdolabında saklanan bebek cesetleri trollemeleri hep twitter'dan yayılma. o yüzden siz siz olun paylaşılan görselleri ya da twitleri ikinci, üçüncü hatta dördüncü beşinci elli beşinci farklı kaynaklardan teyit etmeden sakın ama sakin ola ki inanmayın.

can leroy, lan sen de trollenmiştin bir keresinde gözümden kaçmadı değil :)
(5)77550 #37  #77550
yeni düzenlemeler ile çok değişen ve güzel olan sosyal medya şeysi. hayırlısı olsun :d
(0)Tümünü Göster [44]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: