zaman gazetesi

zaman gazetesi

Tümünü Göster [8]

116 #1  #116
her apartmanın önünde en az 5 tane bulunan kağıt parçası. gülen cemaatinin yayın organı olmakla birlikte, fiyatı 50 kuruştur.
(0)297 #2  #297
fethullah gülen cemaatinin gazetesidir. reklam konusunda titiz davrandıklarını söyleseler de pek öyle değildir."zaman gazetesine abone olmak kabe'yi yedi defa tavaf etmek gibidir." tarzında cemaat evlerinde motive edici söylemler olur. diğer gazeteler eleştirilir, ahlaksızlıkla suçlanır, siz benzer bir durumun zaman gazetesinde olduğunu belirtince "karıştırmayalım, abiler her bir resmi ve başlığı istişare ile seçiyor, biz bilemeyiz" diye geçiştirirler.
(0)30338 #3  #30338
türkiye şartlarında kötünün iyisi olarak kabul edilebilecek bir gazete lakin diğer ülkelerdeki basın kuruluşları baz alınarak bir değerlendirme yapıldığı takdirde pek de saygı duyulası bir gazete olmadığı gerçeği farkedilebiliyor.

diğer çoğu gazetenin aksine sayfalarında gereksiz resimlere yer vermeyip yazı kısımlarını daha geniş tutmaktadır. yorum sayfasında her gün faklı bir kişinin(genelde bir öğretim görevlisi) yazılarına yer verilmesi güzel bir durum.

bu artılarının aksine en nihayetinde bir grubun veyahut ideolojinin propagandasını yapması da basın ilkelerinin başında gelen objektiflik ilkesini yerle bir ediyor maalesef.
(0)30415 #4  #30415
su geçirmemesi sayesinde sofralarımızın vazgeçilmez bir parçasıdır.
(0)30446 #6  #30446
boş boş magazin sayfaları olmadığı için okunabilirliği en yüksek gazete. ayrıca abonelik sisteminin yaygın olduğu nadir gazetelerden.
(0)68102 #8  #68102
zaman gazetesine kayyum atanmasını protesto etmek için yenibosna'daki gazete binası önünde ''zaman gazetesi direnişi'' namı altında toplanan okurlara polisin gaz bombaları ve tomalar ile müdahalesini o an misafiri olduğum arkadaşımın evinde bir elimde bira diğer elimde cips eşliğinde büyük bir keyifle canlı yayında izledim.

tabiki teorik olarak muhalif basına karşı yapılan zorbalık kabul edilemez. arkadaşım da haklı olarak ''levy biraz acımasız davranmıyor musun? sarhoş da değilsin.'' sitemine karşılık olarak ''dostum bunlar on sene önce ergenekon adı altında sindirme operasyonunda yüzlerce komutanı akademisyeni gazeteciyi gazete sütunlarında hedef gösterdi. bülent arınç'a sahte suikast planlarını sürmanşet olarak yayınladı. bunların karalama kampanyası sonucunda yüzlerce masum insan silivri cezaevinde heder oldu. kuddusi okkır gibileri kahrından öldü. kimi komutan terörist suçlamalarını kaldıramayarak canlarına kıydı. şimdi yaladıkları iktidar kulaklarından tutup siksin de görsünler günlerini'' dedim. arkadaş:

''sana katılmıyorum levi.''

''siktir et. hadi bira alalım.''

''hadi.''
(1)Tümünü Göster [8]

Bu başlığa bir şeyler girmek için üye olabilirsiniz.

fethiye escort dikmen uydu elektronik
Son Yapılan Yorumlar: